Sociální sítě

Se začátkem výroby motýlků se učíme také používat sociální sítě 🙂 Chceme, aby byl motýlek atraktivní i na internetu. Chceme být s Vámi v kontaktu na všech hlavních frontách. Na facebooku budeme sdílet nejnovější informace (jako například to, že zvažujeme zavedení placení přes GoPay, aby byl nákup ještě snazší).

Dále můžete naše počínání kontrolovat na instagramu , kde se možná v blízké budoucnosti dozvíte, zda se dá vyrábět barevný beton. 😉 Možná ukážeme i nějaké zajímavé stavby vybudované z betonu. Uvidíme.

Betonové motýlky – novinka na českém trhu

V nedávné době jsme pro Vás zprovoznili eshop, kde si můžete pořídit naše betonové motýlky! Tak toho využijte, dokud je do Vánoc dostatek času. Pro ulehčení přemýšlení třeba navštivte naše webové stránky s popisem betonu.

První myšlenka přišla před několika lety v období Vánoc. Chtěl jsem svým známým dát nějaké originální dárek, ale zároveň jsem nechtěl nic kupovat. Zkombinoval jsem tak zájem o originální věci se znalostí technologie betonu a vytvořil první prototyp. Všem se líbil, tak jsem si řekl, proč to nezkusit rozjet ve větším. Chvilku to sice trvalo, ale jsem tam, kde to teď vidíte. 🙂

Na našem eshopu je ale v klidu seženete.

Hodí se i pro běžné posezení u kávy. 🙂

contie and coffee
betonový motýlek